niedziela, 9 lutego 2014

Pewność siebie!

Siemka <3

Dzisiaj mamy dla was post o samo akceptacji i pewności siebie :) Przepraszamy za długą nieobecność ale dopadła nas choroba, teraz jest już lepiej więc przychodzimy z nowym postem!

                                                 MUSISZ MIEĆ WŁASNE ZDANIE! 
W dzisiejszych czasach trudno być po prostu sobą i mieć odmienne poglądy natomiast jest to bardzo ważne. Najprościej mówiąc nie tańcz jak ci zagrają i nie bój się wyrażać własnej opinii!


NIE PRZEJMUJ SIĘ ZDANIEM INNYCH! 
Nie jest ważne jak postrzegają cie inni, ważne jest żeby czuć się dobrze w swoim ciele. Dobrze wszystkim znani hejterzy to zazwyczaj zakompleksioni ludzi nie akceptujący siebie. Obrażając ciebie myślą że w ten sposób zakryją własne kompleksy. Nie ma co się przejmować, każdy jest inny i wspaniały na swój sposób. Wydaje się to głupim gadaniem jednakże jest to prawda!

BĄDŹ ORYGINALNYM !
Na ulicy, w szkole, w autobusie czy w telewizji widzimy miliony ludzi tak samo wyglądających! Czy wy też wszędzie widzicie dziewczyny w parkach, tak my też! Kurtki są serio śliczne ale co z tego jak ma je tyle osób. Pomyślmy...przed tobą stoi 20 dziewczyn, 19 z nich ma Parkę a tylko jedna zwykłą,  w niczym nie oryginalną, prostką kurtkę. Szczerze na którą zwrócisz uwagę ? Nie chodź ślepo za trendami, kupuj to w czym czujesz się najlepiej. Jeśli podobają ci się przykładowo torby które wszyscy mają...dodaj ciekawy brelok albo dodaj jakiś indywidualny detal!

                                                              NIE BÓJ SIĘ ROZMAWIAĆ!
Będąc w nowym miejscu często trudno jest się z kimś zapoznać. Początki bywają trudne ale siedząc samemu, cicho w kącie nie znajdziesz przyjaciół! Pomysł sobie że nie tylko ty jesteś sam/a. Podejdź, zadaj pytania, ludzie lubią o sobie mówić. Jeśli znajdziesz wspólne cechy możesz rozwijać temat. Jeśli zapoznasz się z jedną osobą będzie już łatwiej zapoznać kolejne. My idąc do gimnazjum byłyśmy bardzo ciche, wszystkiego się byłyśmy i teraz mamy tego konsekwencję. Jeśli boisz się rozmawiać ćwicz z obcymi ludźmi. Zagadaj do kogoś w kolejce w sklepie. Jeśli ci nie wyjdzie to trudno, prawdo podobnie nie spotkasz już tej osoby ;)

                                                                           POPATRZ W LUSTRO, JESTEŚ PIĘKNA!
Ludzie zawsze będą krytykować, ważne jest żebyś dobrze widziała kim jesteś! Nie ma ludzi idealnych i dobrze o tym wiesz! Wszyscy mamy kompleksy bo gdyby ich nie było to nie byłoby też ludzi ładnych. Wszyscy byliby tacy sami, nudni i przewidywalni! Teraz wstań, idź do lustra i poszukaj w sobie czegoś co lubisz. Jeśli znajdziesz chociaż jeną taką rzecz pomyśl sobie że to w tobie jest idealne :)


13 komentarzy:

 1. Świetny post, bardzo fajne zdjęcia. :)
  Mi czasami niestety brakuje pewności siebie. :C
  Pozdrawiam
  Maja ♥
  http://friend-ffriend.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdemu czasem brakuje :(
   Pozdrawiamy :D

   Usuń
 2. Bardzo mądry i motywujący post :)
  Pozdrawiamy

  http://blairdelancy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy i rownież pozdrawiamy :)

   Usuń
 3. Bardzo motywujący wręcz post! Zawsze staram trzymać się tych prostych paru 'zasad' Zapraszam na nowy post, byłoby mi bardzo miło, gdybyś zajrzała ♥ Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy i w wolnej chwili wpadniemy do cb :)

   Usuń
 4. Bardzo mądry post, ciekawe wybrałyście zdjęcia. :)
  Pozdrawiam
  Maja ♥
  http://friend-ffriend.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Super post mi właśnie brakuje tej śmiałości którą bym chciała mieć

  KONKURS
  http://teenluxy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Thanks for following my blog. Your blog is so cute :)
  Followed you back!

  http://kinssy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudowny post, blog. Zapraszam do mnie juliavlogchannel.blogspot.com obserwacja za obserwację? Zacznij a odwdzięczę się tym samym ♥

  OdpowiedzUsuń

Jeśli już będziesz, zostaw po sobie ślad w postaci komentarza!
Wchodzimy w każdy pozostawiony link!
Akceptujemy obserwowanie za obserwowanie :)
Nieodpowiednie lub obraźliwe komentarze nie będą publikowane!
Pamiętaj że każdy pozostawiony komentarz wywołuje na naszych twarzach mega uśmiech :)
Have a nice day!